DALŠÍ HOROSKOPY
   OSOBNÍ HOROSKOPY
   PARTNERSKÉ HOROSKOPY
   EGYPTSKÉ HOROSKOPY
   INDIÁNSKÉ HOROSKOPY
   KELTSKÉ HOROSKOPY
   CYKLICKÉ HOROSKOPY
   ČÍNSKÉ HOROSKOPY
   INDICKÉ HOROSKOPY
   CIKÁNSKÉ HOROSKOPY
   ČÍNSKÝ CÍSAŘSKÝ
   DĚTSKÉ HOROSKOPY
   HOROSKOPY PRO ŠÉFY
   DĚLNICKÉ HOROSKOPY
   EROTICKÉ HOROSKOPY
   SNÁŘ - VÝKLAD SNŮ
   KONDICIOGRAM
   VÁŠ MINULÝ ŽIVOT
   NUMEROLOGIE
   NUMEROLOGIE-JMÉNO
   VÝZNAM BAREV
   ŠŤASTNÁ ČÍSLA
   ŠŤASTNÁ ČÍSLA 2008
   KAMENY A ZNAMENÍ
   PRANOSTIKY
   MURPHYHO ZÁKONY
   MOUDROSTI
   ODHALENÁ KOUZLA
   INDEX HMOTNOSTI
   CO PO SMRTI
   HÁDÁNÍ Z RUKY
ČÍNSKÝ HOROSKOP - OPICE


Veselá, Nadšená, Vtipná, Dobrá obchodnice, Chytrá, Ohromující, Vášnivá, Mladistvá, Inteligentní, Vynalézavá, Všestranná, Domýšlivá, Dětinská, Upovídaná, Nevěrná, Nepravdivá, Nedůvěryhodná


Charakteristika:

Opice je potměšilý šibal, je často veselá, někdy má i esprit. Je prohnaná, ale družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi zvířaty. To je ovšem pouze její taktika. Za ní obratně skrývá své zištné cíle, rafinovaně získává úsluhy a výhody, o něž jakoby vůbec nestojí a které přijímá jako samozřejmost. Je láskyplná a dokonce ochotná vždy nějak pomoci. Své nevalné mínění o druhých skrývá za svoji laskavost a vlídnost.
Opice je inteligentní a intelektuální povahy, čte vše a velmi mnoho. Je kultivovaná, dokonce učená. Má výbornou paměť na detaily všeho, co viděla, slyšela a prožila. Je krajně vynalézavá a originální. Většinou sama řeší i ty nejobtížnější životní situace a problémy. Opice má zdravý lidský rozum a umí si nenapodobitelně získat své spoluobčany, dokonce i silného, houževnatého, obratného a odolného draka. Mohla by být nejideálnější sekretářkou. Opice se dokáže vymanit i z přitažlivosti Tygra, z něhož si nakonec dělá jen legraci.
Opice má stěží skrupule. Nestydí se být nepoctivá, ani lhát, jestliže se to zdá pro její prospěch užitečné nebo nutné. Je lstivá, když má jistotu, že vyvázne bez nebezpeč. Ať dělá cokoliv nelze se na ni prostě zlobit. Má šarm a dokáže se zalíbit všem lidem.
V lásce má Opice zřídkakdy štěstí. Velmi rychle vzplane, ale právě tak rychle opovrhne milovanou bytostí a najde si novou lásku. Ačkoliv je vášnivě založena, zchladne velice brzy, má přece kritický rozum. Ten ji nakonec uchrání zoufalství.

Mezilidské vztahy:

Dobrým partnerem Opice je Drak, především v zaměstnání, obchodě či podnikání. Opice se však vždy bude snažit ho oklamat. Opice si také velmi dobře rozumí s Myší. Tato dobře snáší její potměšilost a miluje ji vášnivě, i když Opice její lásku už neopětuje. Opice se posmívá Tygrovi, ale je dost chytrá, aby mu šla z cesty. Citové anebo jakékoliv jiné spojení mezi Opicí a Tygrem by mělo katastrofální následky.

Příznivý den: pondělí
Příznivá čísla: 0, 2, 8
Příznivé karty: zelené, dáma + čísla

Známé osobnosti ve znamení Opice :
Yul Brynner
komici


Kdo se hodí k Opici?

Opice má ve svém milostném životě ráda rozmanitost a kvůli pocitu svobody může střídat partnery. Musí cítit, že je pánem svého osudu. Vztah mezi dvěma opicemi je ideální. Pomáhají si a rozumí jedna druhé. Buvol, Králík, Had a Pes budou Opicí fascinováni. Budou hltat každé její slovo a snažit se jí vyrovnat.
Sama Opice má nejraději Krysu, Draka, Prase a Kozu, protože jsou také velmi společenští a zábavní.
Kohout, Kůň a Tygr nebudou mít trpělivost pro její jednání.

<- zpět na znamení čínského horoskopu